Aktuální informace o možnostech prodeje vozů a servisu » zde «.

zpět

Dokonalý únik do naprosté svobody- CRF1100L Africa Twin Adventure Sports 2020

Nová Honda CRF1100L Africa Twin je postavena bez kompromisů na dekádách zkušeností a otevírá cestu do extrémního terénu. Zvýšení objemu řadového dvouválce na 1 100 cm3 získala tato mašina víc výkonu i točivého momentu, a spolu s výkonovou injekcí byl kompletně zmodernizovaný také podvozek. Lehčí hlavní rám, tužší hliníková kyvná vidlice ve stylu CRF450R a šroubovaný hliníkový podsedlový rám doplňuje nastavitelná převrácená přední vidlice Showa s dlouhými zdvihy a zadní tlumič stejné značky. Šestiosá inerciální měřicí jednotka (IMU) dodává precizní data managementu volitelné kontroly trakce HSTC a systému Wheelie Control.

Kromě jízdních režimů URBAN, TOUR a GRAVEL je tu nyní mód OFF-ROAD, a také ABS lze přepnout do režimu off-road včetně vypnutí funkce na zadním kole. Unikátní dvouspojková převodovka Honda DCT zůstává v nabídce. Jízdní pozice s vysokými řídítky a úzce tvarovaným profilem sedla je jako stvořená pro jízdu vsedě i vstoje. Štíhlá kapotáž v rally stylu usnadňuje pohyb na motocyklu při přenášení váhy. Palivová nádrž o objemu 24,8 litru prodlužuje intervaly mezi zastávkami a komfortní sedlo se postará o to, že extra porci kilometrů zvládnete i vy. Navíc kompaktní přední maska s plexištítem poskytuje skvělý výhled na cestu před vámi.

 

Celobarevný 6,5palcový dotykový TFT displej je vybaven funkcí Apple CarPlay® a Bluetooth konektivitou. Dva přední světlomety plně osazené LED, systém denního svícení a tempomat a vyhřívané rukojeti jsou součástí standardní výbavy. Dobíjecí zásuvka a USB konektor usnadní život na cestách stejně jako bezdušové pneumatiky, které se dají snadno opravit kdekoli.

 

 

Ať už trávíte svůj čas kdekoli, nová Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports vám bude dokonalým společníkem.

 

Neváhejte pro bližší informace kontaktovat náš prodejní tým.

Honda
CRF1100L2 ADVENTURE SPORTS
speciální lakování
výkon: 75 kW
399 900 Kč
prodáno