Honda Off-road

 

Pořádný svalnatec, který projede kdejakou díru, škarpu a pořádnou nálož bláta. Se skvělou mašinou Honda v provedení OFF ROAD projedete téměř vše.

 

Honda CRF450R

Honda CRF450R

Dominující přítomnost Honda CRF450R v Superkrosu, motokrosu, dálkových závodech, enduro závodech a Supermotu si podmaňuje i tu největší konkurenci. Honda CRF450R nabízí nejlepší vyvážení přední a zadní pneumatiky a umožňuje velký akcelerační potenciál.

 

 

 

Honda CRF250R

Honda CRF250R

Nová Honda CRF250R těží přímo z technologií a komponentů větší sestry. Honda CRF250R je ceněna pro rychle se vytáčející, výkonný čtyřdobý motor. U Honda CRF250R je unikátní i výfukový systém s dvěma tlumiči.

 

 

 

Honda CRF250R

Honda CRF250L

Praktičnost a odolnost v jednom, spolehlivě poslouží při každodenní práci či občasné vyjížďce a to nejen v běžném provozu, ale zahanbit se nenechá ani mimo silnici. To je Honda CRF250L.

 

 

 

Honda CRF150RB

Honda CRF150RB

CRF 150 RB je pořádně nabroušená závodní mini kroska. Honda si za motorku nechá zaplatit slušné peníze, ale za ty majitel dostane tu nejlepší techniku jako čtyřtaktní jednoválec o objemu 125 ccm, který ze sebe dokáže dostat výkon 22 koní při 12 500 ot./min a plně nastavitelné odpružení Showa vpředu i vzadu.

 

 

 

Honda CRF70F

Honda CRF70F

Honda CRF70F představuje vhodný mezistupeň mezi nejmenší Hondu CRF50R a dospělou Hondu CRF150R. Pokračuje tak v systematické výchově malých talentů, kde správné návyky a jízdní technika umožní rychlou adaptaci na opravdové motokrosové speciály.

 

 

 

Honda CRF50F

Honda CRF50F

Tento motocykl, který je určen pro nejmladší zájemce o jízdu v terénu, nabízí perfektní příležitost, jak získat potřebné návyky a dovednosti. Třírychlostní převodovka s automatickou spojkou usnadňuje jezdci řazení a dovoluje mu plně se soustředit na terén a pilování samotné jízdní techniky, tolik potřebné pro další rozvoj mladých adeptů, toužících jednou vyhrávat.