HONDA moto
AUTO JAROV

zpět

X-ADV

Ze stylového, výše posazeného robustního těla HONDY X-ADV již na první pohled vyzařuje připravenost vydat se do terénu. Robustnímu vzhledu sekunduje i praktičnost stroje - jeho rám byl navržen tak, aby pod sedlem vznikla schránka o objemu 21 litrů. X-ADV také disponuje štítkem, který lze nastavit do 5 poloh, zkosenými hliníkovými řídítky, chrániči rukojetí ve stylu modelu Africa Twin, přístrojovým panelem z rallye strojů nebo centrálním stojanem. K pohodlí při každodenním používání přispíváinteligentní klíč Smart Key
 
Zavěšení předního i zadního kola s velkým zdvihem pohlcuje nerovnosti, v čemž mu napomáhají 17palcové přední a 15palcové zadní kolo s drátěným výpletem obuté do špalíkových pneumatik. Dva radiálně umístěné čtyřpístové brzdové třmeny zajišťují dostatečný brzdný výkon, jemuž napomáhá i systém ABS.
 
Dvouspojková převodovka HONDA DCT je součástí standardní výbavy a u X-ADV v režimu D volí nižší převodové stupně pro lepší odezvu; k dispozici je i režim S se 3 úrovněmi, jejichž vzor řazení umožňuje sportovnější jízdu. Spotřeba stroje činí 3,58 l/100 km (v režimu WMTC).
 
Technické informace: 
Zdvihový objem: 745 ccm 
Max. výkon: 40,3 kW (6250 ot. za min)
Max. kroutící moment: 68 Nm (4750 ot. za min)
Provozní hmotnost: 238 kg
Výška sedla: 820 mm
Objem nádrže: 13,1 L
Více foto +5