Honda Enduro

 

Lehčí cestovní motorka, která zvládne a nepohrdne lehčím svezením třeba i po louce. Když zrovna budete projíždět přírodou, tak nezapomeňte na to, že ENDURO od Hondy Vás nikdy nezradí.

 

 

Honda Crosstourer 1200/DCT

Honda Crosstourer 1200/DCT

Honda Crosstourer 1200 je motocykl připravený  překonávat sebevětší vzdálenost v maximálním pohodlí. Bezpečí na cestách Vám zaručí kombinovaný brzdový systém ABS.

 

 

 

Honda Crossrunner

Honda Crossrunner

Honda Crossruner. Jedná se o další z motocyklů, které vznikly jako fúze různého pojetí motocyklů a my bychom ho označili jako sport tourer enduro.

 

 

 

Honda NC700X/DCT

Honda NC700X/DCT

Univerzálnost, praktičnost, agilita a stylovost. Těmito slovy se dá ve stručnosti charakterizovat novinka Honda NC700X, která Vás nadchne snadným a příjemným ovládáním či praktickým zavazadlovým prostorem.

 

 

 

Honda XL700V TRANSALP

Honda XL700V TRANSALP

Motocykl Honda XL700V Transalp se vyrábí již dvacet let a za tuto dobu prošel celou řadou změn a inovací. Nový model Honda XL700V Transalp přichází s oku lahodícím designem a zcela novým motorem.

 

 

 

Honda CB500X

Honda CB500X

CB500X/ABS se svou nízkou hmotností a slušným výkonem z něj dělá dobrého společníka na dlouhé cesty.

 

 

 

 

Honda CRF250R

Honda CRF250L

Praktičnost a odolnost v jednom, spolehlivě poslouží při každodenní práci či občasné vyjížďce a to nejen v běžném provozu, ale zahanbit se nenechá ani mimo silnici. To je Honda CRF250L.

 

 

 

Honda XL125V VARADERO

Honda XL125V VARADERO

Honda XL125V Varadero je motocykl pro každého, kdo touží po dobrodružství. V srdci Honda XL125V Varadero bije vodou chlazený véčkový dvouválec obohacený o elektronické vstřikování PGM-FI. Honda XL125V Varadero je nyní k dispozici v nových barevných variantách.

 

 

 

Honda CRF250M

Honda CRF250M

Honda CRF250M je vydařený kousek, který se velmi dobře hodí na všechny možné povrchy. CRF250M vás prostě nezradí.