Vážení zákazníci, v pondělí 28.10. máme ZAVŘENO z důvodu státního svátku.
HONDA moto
AUTO JAROV

zpět

HONDA CRF1000L Africa Twin

 

Společnost HONDA s potěšením oznamuje další technické údaje dlouhoočekávaného modelu CRF1000 L Africa Twin, který můžete vidět v našem showroomu!

Nový stroj, který dnes přichází se jménem svého předchůdce, nemá se starým modelem shodný ani jeden díl. Podobně jako jeho slavní předchůdci, tak také CRF1000L Africa Twin je připraven na každé dobrodružství.

Cestovní enduro HONDA CRF1000L Africa Twin je vybavené zcela novým kompaktním řadovým dvouválcem s objemem 1 000 cm3, výkonem 70 kW a točivým momentem 98 NmHONDA CRF1000L Africa Twin také disponuje dvouspojkovou převodovkou DCT, vypínatelným systémem ABS a k dispozici je také systém kontroly trakce HSTC s více režimy pro optimální trakci na silnici i v terénu.
Dostupná budou tři barevná schémata.

Přístup "vydejte se kamkoliv" začíná u motoru, který musí podávat stejně dobré výkony v terénu, i při dlouhých silničních přesunech. Řadový dvouválcový motor do velké míry čerpá ze zkušeností značky HONDA získaných v motoristickém sportu, především pak ze závodních strojů CRF250R/450R.
Nízký motor přispívá k vynikající světlé výšce modelu CRF1000L Africa Twin, která je u cestovního endura jedním z důležitých předpokladů.

Inverzní vidlice Showa s dlouhým zdvihem je plně nastavitelná a je opatřena dvěma radiálně umístěnými čtyřpístkovými brzdovými třmeny Nissin a 310mm "vlnovitými" plovoucími kotouči. Zadní tlumič Showa disponuje hydraulickou regulací předpětí.

Unikátní dvouspojková převodovka HONDA (DCT) bude u modelu CRF1000L Africa Twin dostupná jako volitelná výbava. Převodovka se svými rozměry vejde do standardní klikové skříně, takže u verzí DCT nedochází k nárůstu šířky stroje.

Pro více informací neváhejte kontaktovat náš prodejní tým ZDE .